Business Week Azië
Ontdek de kansen voor jouw bedrijf in de Business Week Azië, van…
Op 29 september 2019 tekenden Nomilk2day en Kennispoort Regio Zwolle een partnerovereenkomst. Nomilk2day is net als Kennispoort ook actief in de agri- en foodindustrie. Na een gesprek met Kennispoort stelde managing partner Wim van de Worp vast dat een samenwerking de wederzijdse activiteiten zou kunnen versterken.
Van de Worp: “Wij komen bij veel ondernemingen en ondernemers die met innovaties bezig zijn en mogelijk kunnen wij de link leggen met Kennispoort. Aan de andere kant komt Kennispoort met ondernemers in de voedingsmiddelenindustrie in aanraking waar mogelijk vraagstukken rondom recruitment zijn. Hier zouden wij vanuit onze expertise weer een rol in kunnen spelen. Kortom alle ingrediënten aanwezig voor een succesvol partnership.”
Nomilk2day heeft jarenlange ervaring in recruitment & executive search in de agribusiness, food & industry en beschikt over een groot netwerk. Zij bemiddelt talent, professionals, managers en directeuren voor een vaste of tijdelijke rol met de keuze uit interim en detachering.
Wil jij ook graag samen met ons aan de slag om ondernemers met kansrijke ideeën verder helpen? Bijvoorbeeld door de inzet van expertise uren voor ontwikkeling van een businessplan, of door samen te werken in de organisatie van evenementen. Toegang geven tot het eigen netwerk of een financiële bijdrage leveren aan Kennispoort kan ook. Neem dan contact met ons op via info@kennispoortregiozwolle.nl of tel. 038 – 202 2020.
27 juni tot en met 30 juni
Ontdek de kansen voor jouw bedrijf in de Business Week Azië, van…
14 tot en met 16 september 2022.
Heb jij een jong, innovatief, technologie-gedreven bedrijf met een schaalbaar business model?…
In de webinarserie over internationaal zakendoen namen we je op woensdag 16…
Het afsteken van vuurwerk, discriminerende geluiden van supporters en het gooien van…
Wanneer de voegen van waterpasserende en waterdoorlatende verharding dichtslibt, kan het water…
‘Water is te veelzijdig om ooit saai te worden’, vertelt Frans Durieux…
Kooiker Groep uit Staphorst is de winnaar van de innovatieprijs van Regio…
Wil je een innovatie succesvol op de markt brengen? Dan is het…
Donderdagochtend 9 juni 2022 vertrokken 24 vertegenwoordigers uit Regio Zwolle voor een tweedaagse inspiratiereis…