Bijeenkomst met rondleiding bij Zuidberg: grenzeloos ondernemen in een dynamische wereldeconomie
Altijd al eens een kijkje willen nemen bij een bedrijf met veel…
Landstede Groep en Kennispoort Regio Zwolle bouwen hun samenwerking verder uit. Beide partijen ondertekenden op maandag 29 maart 2021 een samenwerkingsovereenkomst. De samenwerking gaat onder andere over onderzoek, onderwijs en stages.
Theo Rietkerk, voorzitter college van bestuur van Landstede Groep, na het ondertekenen van de samenwerkingsovereenkomst: “We zijn vanuit Landstede Groep blij dat we onze samenwerking met Kennispoort verder kunnen uitbouwen. We willen onze studenten klaarstomen voor de toekomst. Voor onze jonge ondernemers is het een groot voordeel dat we een nauwe relatie hebben met het werkveld waar zij in de toekomst deel van uit gaan maken.” Landstede Groep werkt al langer samen met Kennispoort. Bijvoorbeeld in het matchen van enerzijds vragen van ondernemers en anderzijds leervragen van opleidingen en studenten.
Die relatie met het werkveld komt ook tot uiting in een nieuw initiatief dat uit deze samenwerking voortkomt. Landstede Groep en Kennispoort gaan startende ondernemers helpen met een onderwijsaanbod op het gebied van ondernemerschap. Directeur-bestuurder Netty Wakker van Kennispoort: “Met de meerjarige samenwerking tussen Landstede en Kennispoort benadrukken beide organisaties het belang van een goede verbinding tussen onderwijs en ondernemers. Samen werken we aan een krachtige Regio Zwolle voor de ondernemer en werknemer van de toekomst. Ik ben ontzettend trots op onze samenwerking!”
Studenten die ondernemer zijn of willen worden hebben volgens beide partijen vooral voordeel van deze samenwerking. Verbindingsofficier Jordy Lugtenberg van Landstede Groep: “We willen onze studentondernemers goed begeleiden en ondersteunen. Kennispoort heeft daarin een belangrijke rol. Door de samenwerking met Kennispoort kunnen onze studenten gebruik maken van de kennis van bestaande ondernemers en andere experts. Dat geeft je als startende ondernemer net dat extra zetje in de rug.”
Landstede Groep werkt per september 2020 al samen met Kennispoort en het Deltion College in het aanbieden van de opleiding Vakman Ondernemer. Kennispoort verzorgt binnen die opleiding gastcolleges en workshops om startende ondernemers vanuit de praktijk kennis en kunde bij te brengen.
woensdag 5 april 2023
Tijdstip: 15.00 - 17.45 uur
Altijd al eens een kijkje willen nemen bij een bedrijf met veel…
vrijdag 5 mei 2023
Vier startups uit Regio Zwolle krijgen de kans om via Innofest hun…
zaterdag 27 mei 2023
Ben jij ondernemer in Regio Zwolle met een vernieuwend foodconcept en wil…
Bob Soetekouw, algemeen directeur van het familiebedrijf GB Steel Group in Emmeloord, werkt…
Grand Café Smit in Losser mag je gerust een begrip noemen: meer…
Als klein jongetje zag Klaas Willem Riezebos (inmiddels 59) regelmatig hoe zijn…
Wil je als mkb-ondernemer met een vestiging in Overijssel een haalbaarheidsproject laten…
Vanaf woensdag 1 maart 2023 kunnen bedrijven in Oost-Nederland (Overijssel en Gelderland)…
Deloitte en Kennispoort Regio Zwolle gaan een samenwerking aan om het ondernemerschap…