Medewerkers

Het team van Kennispoort helpt ondernemers verder met innovaties. Op deze pagina stelt het team zich voor.  

Heb je een vraag maar weet je niet bij wie je terecht kunt? Neem gerust vrijblijvend contact op door te bellen naar 038 202 20 20 of stuur een mail naar info@kennispoortregiozwolle.nl.

Marius Woldberg
marius@kennispoortregiozwolle.nl

Organiseert vernieuwing

Christine Schakenbos
christine@kennispoortregiozwolle.nl

Verbindt de verbinding
tl_files/content_resources/images/Profielfotos_personen/Ynte.jpg

Ynte van der Meer

T: 06 17 10 59 43
ynte@kennispoortregiozwolle.nl  

Ondersteunt innovatieve ondernemers 

Sander Polman

T: 06 27 02 71 86
 sander@kennispoortregiozwolle.nl 

Ondersteunt innovatieve ondernemers
tl_files/content_resources/images/Profielfotos_personen/lyanne.jpg

Lyanne Flikkenschild

T: 06 24 93 43 90
lyanne@kennispoortregiozwolle.nl 

Ondersteunt innovatieve ondernemers 

Petra van den Hengel

T: 06 50 83 87 79
petra@agrifoodinnovatie.nl 

Voedt innovatie in Agro & Food

Edwin Netjes
edwin@kennispoortregiozwolle.nl

Creeërt overzicht in financiering
tl_files/content_resources/images/Profielfotos_personen/Sandra.jpg

Sandra Oldengarm
sandra@kennispoortregiozwolle.nl 

Regisseert ontmoetingen 
tl_files/content_resources/images/Profielfotos_personen/Stefanie.jpg

Stefanie van den Boogaart
stefanie@kennispoortregiozwolle.nl

Bereikt innovatieve ondernemers
tl_files/content_resources/images/Profielfotos_personen/Marijke.jpg

Marijke de Jong
marijke@kennispoortregiozwolle.nl 

Boeit en bindt innovatieve ondernemers 

Aryan van de Maat
aryan@kennispoortregiozwolle.nl

Zorgt voor balans

Geert Kuipers
geert@agrifoodinnovatie.nl 

Voedt innovatie in agro & food

Atty Aalberts

T: 06 51 73 61 91
atty@agrifoodinnovatie.nl 

Voedt innovatie in agro & food
 tl_files/content_resources/images/Profielfotos_personen/Geert Sol.jpg

Geert Sol
g.sol@agrifoodinnovatie.nl


 Maakt agro & food kennis waardevol
 

Anne-Jur Borg

Maakt kennis waardevol 

Frans Werkhoven

Maakt kennis waardevol
tl_files/content_resources/images/Profielfotos_personen/Minze Leistra.jpg
Minze Leistra Maakt kennis waardevol