Ondernemerschap
Nieuws

Tijdelijke invulling directie Kennispoort Regio Zwolle

In de periode tot de komst van een nieuwe directeur-bestuurder heeft Kennispoort gekozen voor een interimoplossing. Klaas Feenstra zal vanaf 1 juni 2026 de rol van interim directeur-bestuurder vervullen. Klaas is al ruim vier jaar betrokken bij Kennispoort en beschikt over diverse bestuurlijke en maatschappelijke functies in de regio. Daarnaast is hij goed bekend binnen het netwerk van ondernemers, onderwijs en regionale samenwerking.

Klaas vormt samen met huidige managementleden Eilt Staal en Stendert de Vries gedurende de komende periode de dagelijkse leiding van de organisatie.

Na de zomer wordt de wervingsprocedure voor een nieuwe directeur-bestuurder gestart.

We kijken ernaar uit om samen met onze partners en stakeholders te blijven bouwen aan ondernemerschap, innovatie en regionale samenwerking in Regio Zwolle.