Wat levert de Track zakendoen met Duitsland op?
- Alle informatie die je nodig hebt voor een businessplan in Duitsland
- Ruimte om jouw vraagstuk voor te leggen en te leren van andere ondernemers
- Een persoonlijk actie- en stappenplan
- Contact met experts
Voor wie is de Track zakendoen met Duitsland?
De Track zakendoen met Duitsland is interessant voor ondernemers uit Regio Zwolle die willen starten met internationaal zakendoen op de Duitse markt. Maar ook ondernemers die al zakendoen op de Duitse markt en willen groeien zijn van harte welkom!
Twijfel je of deze Track iets voor jou is? Neem contact op met Eef Brinks, adviseur, via eef@kennispoortregiozwolle.nl.
Programma
| Woensdag 4 november 2026 - de zakelijke cultuur | Interactieve sessie over cultuurverschillen, communicatie, vertrouwen opbouwen en succesvol zakendoen met Duitse klanten en partners. |
| Woensdag 18 november 2026 - wet- en regelgeving | Interactieve sessie met een presentatie van José de Baan over juridische aandachtspunten voor Nederlandse ondernemers die zaken willen doen in Duitsland. |
| Woensdag 4 december 2026 - ervaringen uit de praktijk | Interactieve sessie met een presentatie van Marriel van der Most over haar ervaringen met zakendoen op de Duitse markt. |
De bijeenkomsten vinden plaats in de middag van 14.00 tot 17.00 uur bij Kennispoort Regio Zwolle of bij een deelnemend bedrijf. Elke bijeenkomst focust op een ander thema. Verschillende experts delen hun kennis met jou tijdens elke track en je leert van mede-ondernemers.
Over de Track
Tijdens de International Trade Track ga je met een kleine groep mede-ondernemers en experts aan de slag met de internationale doelen en ambities van jouw onderneming. In drie bijeenkomsten maak je werk van jouw strategie en actieplan. Ook is er onderling veel tijd om kennis en ervaringen uit te wisselen. Naast deze bijeenkomsten is er ruimte voor individuele begeleiding vanuit Kennispoort.
Aanmelden
Wil je meedoen aan de Track zakendoen met Duitsland? Meld je dan aan! Deelname aan de Track is kosteloos.
Let op: er zijn maximaal tien plaatsen beschikbaar. Na aanmelding nemen we contact met je op.
Samenwerking
De Track zakendoen met Duitsland wordt georganiseerd door Kennispoort Regio Zwolle vanuit het GO4EXPORT programma.