Investeren in innovatie

Op zaterdag 8 november 2025 staat de wedstrijd PEC Zwolle – Sparta Rotterdam op het programma. Je bent deze avond van harte uitgenodigd voor de bijeenkomst ‘Investeren in innovatie’. Een bijeenkomst exclusief voor financiële intermediairs in Regio Zwolle.

Deze avond wordt georganiseerd door Kennispoort Regio Zwolle, BOOST Smart Industry, Influencers in Finance en Regio Zwolle United.

Influencers in Finance

Het vinden van de juiste financiering om te groeien, te verduurzamen of te innoveren blijft voor veel ondernemers een uitdaging. Als intermediair speel je een cruciale rol bij het begeleiden van ondernemers naar de financiering die het beste bij hen past.

Deze bijeenkomst staat in het teken van verbinding en het afstemmen van de agenda op Regio Zwolle. Daarnaast bespreken we de mogelijkheden om financieringsmiddelen aan te trekken voor investeringen in digitalisering en (proces)innovatie. Welke opties zijn er bij verschillende verstrekkers? En welke oplossing sluit het beste aan bij de specifieke vraag van de ondernemer?

Bart Jeurnink brengt de mogelijkheden van BOOST Smart Industry en het Europese programma EDIH in kaart. Daarnaast vertelt Renate Meulenkamp-Back (Drabo Hardenberg) vanuit haar eigen ervaring over het financieringstraject na het Smart Industry EDIH-assessment.

 

Programma

18.15 Inloop bij Hotel Lumen
18.30 Welkom en programma met o.a.: Introductie BOOST Smart Industry door Bart Jeurnink en ondernemersverhaal Renate Meulenkamp-Back
19.45 Buffet en netwerken
20.30 Verplaatsen naar Clubhuis Regio Zwolle
21.00 PEC Zwolle – Sparta Rotterdam
22.45 Informele derde helft

Aanmelden

De bijeenkomst is exclusief voor financiële intermediairs in Regio Zwolle. Je kunt je aanmelden via de website van PEC Zwolle. Aan deelname is kosteloos. Na aanmelding ontvang je onze praktische informatie in de desbetreffende week van de wedstrijd. Voor vragen kun je contact opnemen met Rick Prinsse (Regio Zwolle United) via rprinsse@peczwolle.nl.

 

Vragen

Heb je vragen of wil je meer weten over Influencers in Finance of BOOST Smart Industry netwerk? Neem dan contact op met Bart Jeurnink (adviseur Kennispoort Regio Zwolle) via bart@kennispoortregiozwolle.nl of 06 460 542 11.