Business Week Azië
Ontdek de kansen voor jouw bedrijf in de Business Week Azië, van…
Op donderdag 12 december 2019 was de jaarlijkse Innovatielunch voorafgaand aan het Regio Zwolle Congres. Tijdens de Innovatielunch 2019 presenteerden Kennispoort Regio Zwolle, Health Innovation Park en Polymer Science Park de resultaten over het jaar 2019.
De in 2019 behaalde resultaten van Kennispoort Regio Zwolle, Polymer Science Park en Health Innovation Park zijn in de eindejaarspublicatie op een rijtje gezet. Zo geven ondernemers in zes filmpjes voorbeelden hoe zij werden geholpen om innovaties en vernieuwingen te realiseren.
Gemeente Urk was gastheer en verzorgde de lunch voor bijna 200 aanwezige ondernemers en medewerkers van onderwijsinstellingen en overheden. Aansluitend vond het Regio Zwolle Congres plaats met als thema ‘Blijf in Business’, ‘Hyperflexibel ondernemen in een platformeconomie’.
Fotograaf: Theo Smits
27 juni tot en met 30 juni
Ontdek de kansen voor jouw bedrijf in de Business Week Azië, van…
14 tot en met 16 september 2022.
Heb jij een jong, innovatief, technologie-gedreven bedrijf met een schaalbaar business model?…
In de webinarserie over internationaal zakendoen namen we je op woensdag 16…
Het afsteken van vuurwerk, discriminerende geluiden van supporters en het gooien van…
Wanneer de voegen van waterpasserende en waterdoorlatende verharding dichtslibt, kan het water…
‘Water is te veelzijdig om ooit saai te worden’, vertelt Frans Durieux…
Kooiker Groep uit Staphorst is de winnaar van de innovatieprijs van Regio…
Wil je een innovatie succesvol op de markt brengen? Dan is het…
Donderdagochtend 9 juni 2022 vertrokken 24 vertegenwoordigers uit Regio Zwolle voor een tweedaagse inspiratiereis…