Webinar ‘Internationaal zakendoen’
Hoe gaat zakendoen met andere landen er in de toekomst uitzien? Hoe…
De gedachte alleen al prikkelt: waarom niet de Duitse markt veroveren? Een markt met 82 miljoen potentiële klanten en een goed draaiende Duitse economie (ook tijdens de coronacrisis). Dit biedt perspectief voor Nederlandse ondernemers die op zoek zijn naar marktuitbreiding of marktoptimalisering. Maar hoe ontsluit en bewerk je de Duitse markt succesvol? Met een handelsagent, een vertegenwoordiger of een eigen Duitse vestiging? Juist nu is het een uitstekende tijd om dit onder de loep te nemen. Daarom was er op woensdag 23 september 2020 een webinar over zakendoen met Duitsland.
In dit webinar werden de verschillende vormen van afzetkanalen besproken zoals: handelsagenten, vertegenwoordiger of het oprichten van een eigen vestiging met de daarbij behorende juridische en fiscale aspecten. Ook het bewerken van de Duitse markt kwam aan bod.
Advocaten van STRICK Rechtsanwälte & Steuerberater en GO4EXPORT vertelden hoe jij zaken kan doen met Duitsland.
Rabobank, Exportclub Noord, Koninklijke MetaalUnie, GO4EXPORT, Ik ben Drents Ondernemer, Kennispoort Regio Zwolle en STRICK Rechtsanwälte & Steuerberater sloegen de handen inéén om jou als ondernemer te informeren en inspireren over zakendoen met Duitsland.
27-1-2021
Tijdstip: 11.00 - 12.00 uur
Hoe gaat zakendoen met andere landen er in de toekomst uitzien? Hoe…
28-1-2021
Tijdstip: 15.30 - 16.30 uur
Het jaar 2021 is begonnen! Polymer Science Park (PSP) gaat van start…
3-2-2020
Tijdstip: 15.30 - 16.20 uur
In een circulaire economie hergebruiken we grondstoffen en producten oneindig zonder verlies…
Het is oktober 2019 als startups Klaas Kooiker en Derrick Timmerman de…
Nu internet een steeds grotere rol speelt in de retailbranche, is het…
De startup EntoBreed uit Zwolle gaat binnenkort eetbare meelwormen kweken die verwerkt…
Startups, scale-ups en innovatieve MKB’ers die door corona in zwaar weer zitten,…
Wil je weten waar je meerwaarde kunt behalen in jouw huidige markt…
Samen met ondernemers in Regio Zwolle keken we terug op een bijzonder…