Start-Up Bootcamp Health
Omdat ondernemen in de health-sector echt anders is dan andere markten, ontwikkelde…
Niet alleen is de agri- en foodsector een belangrijke sector in Regio Zwolle, het is ook een van de negen topsectoren waar Nederland wereldwijd in uitblinkt. En zoals in elke sector, staan ook deze ondernemers voor grote uitdagingen. Van het opschalen van de voedselproductie tot voedselverspilling in de keten en de eiwittransitie. Genoeg uitdagingen om mee aan de slag te gaan! Tijdens het evenement ‘Plantaardige eiwitten: het eerlijke verhaal’ op donderdag 28 september 2023 focussen we op de eiwittransitie. Laat je inspireren en leer van praktijkvoorbeelden uit de keten over het produceren of verwerken van plantaardige eiwitten, de noodzaak van de transitie van dierlijke naar plantaardige eiwitten en breid jouw netwerk uit.
Gedurende het evenement vertellen verschillende ondernemers hoe zij omgaan met de transitie naar plantaardige eiwitten. Ook kom je meer te weten over wat er lokaal en regionaal al gedaan wordt binnen de transitie. Na deze inspirerende verhalen ga je met andere ondernemers in gesprek. Welke kansen liggen er voor jouw onderneming? Wat heb je nodig en wat kun je brengen, maar ook ophalen? Ook krijgen we een kijkje in de keuken bij The Green East: het innovatiecentrum voor de agri- en foodsector.
13.30 | inloop
14.00 | welkom door dagvoorzitter Lotte Sluiter
14.15 | introductie eiwittransitie door Jeroen Willemsen; wat zijn trends en ontwikkelingen?
14.40 | keten in beeld: de Eiwitboeren van Nederland: wat zijn de lessons learned vanuit de praktijk?
14.55 | keten in beeld: Royal Cosun: wat zijn de lessons learned?
15.10 | Hans Zijlstra van Farm Dairy. Farm Dairy is de grootste private label producent van dagverse zuivel voor de Nederlandse retail; wat vragen zij om de eiwittransitie naar plantaardig te kunnen maken?
15.25 | de drie ondernemers gaan in gesprek
15.30 | rondleiding The Green East en aansluitend netwerkborrel
Het evenement vindt plaats bij The Green East in Raalte. Met hun innovatiecentrum willen ze de wereld van morgen vandaag een stukje duurzamer maken. Ze zijn er voor diegene die actief zijn in de agri- en foodsector, maar nog een basis zoeken om vanuit te innoveren. The Green East vervult een faciliterende rol voor deze startups. Niet door enkel ruimte te bieden, maar dienstverlening en service. Denk hierbij aan ontvangst/vergaderfaciliteiten, showrooms, testinstallaties en laboratoria.
Het evenement ‘Plantaardige eiwitten; het eerlijke verhaal’ is op donderdag 28 september 2023 bij The Green East in Raalte. Het adres is: Drosteweg 8, 8101 NB Raalte. Het evenement begint om 14.00 uur en eindigt om 17.00 uur. Meld je hier aan voor ‘Plantaardige eiwitten: het eerlijke verhaal. Deelname aan het evenement is kosteloos.
Dit evenement is een samenwerking tussen: Kennispoort Regio Zwolle, Regio Zwolle Circulair | Living Lab, Gemeente Raalte, Green Impact Raalte, Horizon Flevoland en Aeres Hogeschool Dronten.
vrijdag 1 september 2023
Tijdstip: 9.30 - 15.00 uur
Omdat ondernemen in de health-sector echt anders is dan andere markten, ontwikkelde…
donderdag 21 september 2023
Tijdstip: 15.00 - 17.00 uur
Zelfs het meest moderne bedrijfsvastgoed is vermoedelijk niet klaar voor de toekomst….
donderdag 28 september 2023
Tijdstip: 14.00 – 17.00 uur
Niet alleen is de agri- en foodsector een belangrijke sector in Regio…
Nathalie Beck is eigenaar van blue®m, gevestigd in Wijhe en Zwolle. Een bedrijf…
Claudi Groothuis, algemeen directeur en samen met haar neven Wim en Bertjan en…
René van der Sluis, directeur-grootaandeelhouder van het familiebedrijf Van der Sluis Technische…
Donderdag 7 en vrijdag 8 september 2023 gingen zo’n twintig koplopers en…
Bondus is de winnaar van de Innovatieprijs van Regio Zwolle 2023 met…
De wereld verandert en samen staan we voor een aantal grote maatschappelijke…